شرکت پارس پویا صنعت چترا

شرکت پارس پویا صنعت چترا با شعار دنیا تو با چترا کنترل کن در سال 1395 شروع به فعالیت نمود و پس از تاسیس در زمینه های تولید ماژول های کنترل کننده و کنترل از راه دور در بستر اینترنت و رادیویی و خدمات فنی و مهندسی در زمینه های طراحی و اجرای پروژه های اتوماسیون صنعتی  گامی در جهت تولید علم و سرمایه برداشته و همیشه بر آن بوده که با آموزش و بهره گیری از نیروی انسانی متخصص و کارامد بتواند زمینه پیشرفت کشور عزیزمان ایران را بر دوش بکشد.

فروشگاه چترا

فروشگاه چترا ارائه دهنده محصولات شرکت پارس پویا صنعت چترا و دیگر شرکت های تولید کننده در زمینه برق و الکترونیک به صورت اینترنتی و حضوری می باشد. فروشگاه چترا در زمینه های
  1. امنیتی و حفاظتی
  2. برق صنعتی 
  3. اتوماسیون صنعتی 
  4. خانه هوشمند 

 شروع به ارائه محصولات  نموده است.  

  فروشگاه چترا بر آن است که بتواند در کوتاه ترین مدت ممکن با کیفیت ترین محصولات را با قیمت مناسب به دست مشتریان برساند.

تیم کاری شرکت پارس پویا صنعت چترا

شرکت پارس پویا صنعت چترا با بهره گیری از چندین متخصص در زمینه برق ، الکترونیک ، کنترل و کامپیوتر  توانسته است تیم پویا و منسجم در جهت رفع کاستی های بازار برق برداشته و با تلاش روز افزون کارشناسان این شرکت در حوزه های فعالیت خود توانسته باعث بالا بردن کیفیت محصولات تولید شرکت شود.

هدف شرکت پارس پویا صنعت چترا

شرکت پارس پویا صنعت چترا با هدف تولید سرمایه و کاهش هزینه ها و بالا بردن کیفیت، در تلاش است که بتواند با راه کار های مناسب باعث رشد و پیشرفت کشور عزیزمان ایران شویم.